ESITTELY | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | FOORUMI  

 
Tampereen firmabiljardiliiga

 

Tampereen firmabiljardiliigan sarjataulukot 2016-2017

Mestaruussarjan sarjataulukko 22.02.2017

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Konecranes-Agilon 8602168352718
2.TKS 2 8503159332415
3.TKS 1 85031311342615
4.Laatumiehet 84041212282912
5.Megamen-Stonehead 84041014263312
6.OLEn Hutikuti 8305121230309
7.Nyssetiimi 8305111328319
8.Risaaset 8305101426329
9.Oscar Software 830591524329


 

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat

Mestaruussarja

Päivän sarjataulukot




Suosittele kavereillesi sosiaalisessa mediassa


 

ESITTELY | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | FOORUMI