ESITTELY | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | FOORUMI  

 
Tampereen firmabiljardiliiga

 

Tampereen firmabiljardiliigan mestaruussarja 2016-2017

Mestaruussarjan sarjataulukko 22.02.2017

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.Konecranes-Agilon 8602168352718
2.TKS 2 8503159332415
3.TKS 1 85031311342615
4.Laatumiehet 84041212282912
5.Megamen-Stonehead 84041014263312
6.OLEn Hutikuti 8305121230309
7.Nyssetiimi 8305111328319
8.Risaaset 8305101426329
9.Oscar Software 830591524329

Ylös

Mestaruussarjan pelaajien rankinglista 22.02.2017

 PelaajaOVH+E-EP
1.Hirvonen Jussi, Konecranes-Agilon87114721
2.Perä-Rouhu Ari, TKS 166012318
3.Räsänen Kalle, TKS 276112418
4.Latvala Juha, Laatumiehet85311915
 Laaksonen Miikka, OLEn Hutikuti85311915
6.Salonen Mika, Risaaset4408212
7.Hankela Jarmo, OLEn Hutikuti5419412
8.Virtanen Markku, Oscar Software64210412
9.Tamminen Markus, Konecranes-Agilon743101012
10.Rajala Jonne, Megamen-Stonehead844101012
11.Tolonen Mika, TKS 2431749
12.Salkovic Nedzad, Nyssetiimi431639
13.Koski Ari, TKS 1633879
14.Palmroth Mikko, TKS 27348109
15.Hernesaho Jarkko, Laatumiehet734699
16.Laukkanen Juha, OLEn Hutikuti8359119
17.Ovaskainen Jarmo, Megamen-Stonehead8358119
18.Ovaskainen Teemu, Megamen-Stonehead8358129
19.Kaartinen Timo, Laatumiehet220416
20.Pitkänen Seppo, TKS 1321526
21.Vuorikoski Tuomas, TKS 1321426
 Turpeinen Risto, Risaaset321426
23.Salonen Juha, Nyssetiimi422656
24.Terävä Ari, Nyssetiimi422556
25.Grönroos Jarmo, TKS 2422446
 Alanko Tomi, Konecranes-Agilon422446
27.Turpeinen Rikke, Risaaset624896
28.Hyseni Sami, Nyssetiimi624496
29.Pesonen Kalle, Laatumiehet7257106
30.Pasanen Tomi, Konecranes-Agilon110203
 Marin Ari, Oscar Software110203
 Erkkilä Jyrki, TKS 2110203
33.Hallamaa Ossi, Konecranes-Agilon110213
34.Kaisla Teemu, Oscar Software211323
35.Turpeinen Mika, Oscar Software211333
 Pitkänen Tapio, Nyssetiimi211333
37.Rajala Erkka, Nyssetiimi211223
38.Sharma Nikhil, Konecranes-Agilon312353
39.Turpeinen Sakari, Risaaset413273
 Tuominen Joona, Oscar Software413273
41.Lähde Jari, Oscar Software514383
42.Keskinen Sauli, Risaaset7164123
43.Rantala Jarmo, Oscar Software101120
44.Teräs Ilkka, TKS 2101020
45.Marjeta Jouni, Nyssetiimi202240
46.Pellonperä Sajida, OLEn Hutikuti303160
47.Ruuskanen Mikko, Oscar Software303060
48.Autio Petri, TKS 16065120


 

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat




Suosittele kavereillesi sosiaalisessa mediassa


 

ESITTELY | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | FOORUMI