ESITTELY | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | FOORUMI  

 
Tampereen firmabiljardiliiga

 

Tampereen firmabiljardiliigan mestaruussarja 2017-2018

Mestaruussarjan sarjataulukko 21.02.2018

 JoukkueOVTH+P-P+E-EP
1.SBVK 8701186411721
2.TKS 1 86021311322618
3.Konecranes-Agilon 8503168352515
4.TKS 2 *84041410312712
5.OLE United 84041212322812
6.Megamen-Stonehead 8305111325339
7.TaxiPool 830591526359
8.Nyssetiimi 830581622369
9.Laatumiehet 810771721383

Merkkien selitykset: * = luovutus

Ylös

Mestaruussarjan pelaajien rankinglista 21.02.2018

 PelaajaOVH+E-EP
1.Pitkäranta Mika, SBVK76113218
2.Hirvonen Jussi, Konecranes-Agilon86213618
3.Koski Ari, TKS 286213818
4.Hakkarainen Jouko, SBVK65111415
5.Rajala Jonne, Megamen-Stonehead853121015
6.Terävä Ari, Nyssetiimi4408312
7.Salonen Mika, OLE United5419212
8.Palmroth Mikko, TKS 15419312
9.Halme Olli, SBVK5418412
10.Joutsiniemi Tommi, TaxiPool74310712
11.Pesonen Kalle, Laatumiehet844121112
12.Artama Jorma, TKS 1431739
13.Seppälä Toni, SBVK633979
14.Hakkarainen Esko, TKS 27347109
15.Grönroos Jarmo, TKS 18358119
16.Ovaskainen Jarmo, Megamen-Stonehead8357119
17.Ovaskainen Teemu, Megamen-Stonehead8356129
18.Korhonen Ilkka, TKS 2220416
19.Tamminen Markus, Konecranes-Agilon220426
 Sinkkonen Janne, Konecranes-Agilon220426
21.Hankela Jarmo, OLE United321536
22.Keskinen Sauli, OLE United321426
23.Harju Joni, TaxiPool422566
24.Laaksonen Miikka, OLE United523676
25.Alanko Tomi, Konecranes-Agilon624696
26.Hyseni Sami, Nyssetiimi7254106
27.Latvala Juha, Laatumiehet8265136
28.Wessman Petri, TKS 1110203
 Tolonen Mika, TKS 1110203
 Soranummi Jouni, Konecranes-Agilon110203
 Kylmänen Antti, Konecranes-Agilon110203
 Karilainen Miika, TKS 2110203
33.Myllykangas Pasi, Konecranes-Agilon110213
 Jokinen Jarno, TaxiPool110213
35.Autio Petri, TKS 2211223
36.Ala-Uotila Jani, Konecranes-Agilon211233
37.Myry Katri, Laatumiehet312343
38.Turpeinen Rikke, OLE United312353
39.Pitkänen Seppo, TKS 2312243
40.Vesterinen Jarno, TaxiPool413363
41.Salonen Juha, Nyssetiimi413373
42.Laukkanen Juha, OLE United514593
43.Räsänen Kalle, TKS 1514493
44.Pitkänen Tapio, Nyssetiimi7166123
45.Ylä-Häkkinen Jarkko, TaxiPool7165133
46.Marjeta Jouni, Nyssetiimi101120
 Lehtimäki Mika, TKS 2101120
 Karimo Iiro, TaxiPool101120
49.Rajala Erkka, Nyssetiimi101020
 Hallamaa Ossi, Konecranes-Agilon101020
51.Hernesaho Jarkko, Laatumiehet5051100


 

Sarjatasokohtaiset sarjataulukot ja pelaajien rankinglistat




Suosittele kavereillesi sosiaalisessa mediassa


 

ESITTELY | LIIGAINFO | JOUKKUEET | OTTELUOHJELMAT | SARJATAULUKOT | RANKINGLISTAT | TIEDOTTEET | FOORUMI